O nas

Witamy na stronie sklepu internetowego wyjatkowezabawki.com

W ofercie naszego sklepu posiadamy zabawki tworzone z pasją i sercem dla naszych najmłodszych milusińskich. Zabawki w ofercie naszego sklepu dobieramy w ten sposób by można było zawsze w tym miejscu kupić coś niebanalnego i innego na wszystkie okazje dla dziecka.

Znajdziesz tu prawdziwe unikaty min. misie z kolekcji Mali Wirtuozi, z którymi dziecko może słuchać od dzieciństwa muzyki klasycznej i czuć się z rodzicami „bez mała” jak na prawdziwym koncercie oraz Świętulanki™ - pluszowe Przytulanki Świętych Patronów dziecka. Świętulanki™ mają wprowadzić dziecko w bogaty świat duchowy Patrona, którego przedstawiają i stać się małym Przyjacielem dziecka i powiernikiem wszystkich jego tajemnic. Każda Świętulanka™ będzie w ofercie niejako „do pary” z ilustrowaną książeczką dla dziecka z historiami o Patronie.

Pragniemy by dzięki naszej ofercie dzieci się wzbogacały o nowe przygody w zabawie naszymi zabawkami by przez nie otrzymywały tak ważną stymulację do wszechstronnego rozwoju.

Specjalizujemy się w zabawkach, które kształtują postawy i pokazują wartości chrześcijańskie, żeby dziecko od dzieciństwa mogło wzrastać w obcowaniu ze światem duchowym i otwierać się w sposób naturalny na wiarę w Boga.

Dostępne na naszej stronie kolekcje będą stale się powiększały o kolejne unikatowe propozycje. Zapraszam wszystkich chętnych producentów, do współpracy i tworzenia tej cudownej kolekcji.

 

Newsletter
Zapisz się teraz do newslettera aby zyskać 10 % rabatu na pierwsze zakupy i być na bieżąco z nowościami i wyjątkowymi ofertami z Krainy Świętulanek™! Wpisz swój adres e-mail poniżej:
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl